<oembed><version>1.0</version><provider_name>TOTO - Sardar Group Official Website</provider_name><provider_url>https://sardargroup.iq/toto</provider_url><author_name>toadminn</author_name><author_url>https://sardargroup.iq/toto/author/toadminn/</author_url><title>GYHR600W/GYHR800W</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="RxpCuKgXVV"&gt;&lt;a href="https://sardargroup.iq/toto/ku/product/gyhr600w-gyhr800w-3/"&gt;GYHR600W/GYHR800W&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://sardargroup.iq/toto/ku/product/gyhr600w-gyhr800w-3/embed/#?secret=RxpCuKgXVV" width="600" height="338" title="&#x201C;GYHR600W/GYHR800W&#x201D; &#x2014; TOTO - Sardar Group Official Website" data-secret="RxpCuKgXVV" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;