<oembed><version>1.0</version><provider_name>TOTO - Sardar Group Official Website</provider_name><provider_url>https://sardargroup.iq/toto</provider_url><author_name>toadminn</author_name><author_url>https://sardargroup.iq/toto/author/toadminn/</author_url><title>GYHR600M/GYHR800M</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="Kq3lE6iSmZ"&gt;&lt;a href="https://sardargroup.iq/toto/ar/product/gyhr600m-gyhr800m-2/"&gt;GYHR600M/GYHR800M&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://sardargroup.iq/toto/ar/product/gyhr600m-gyhr800m-2/embed/#?secret=Kq3lE6iSmZ" width="600" height="338" title="&#x201C;GYHR600M/GYHR800M&#x201D; &#x2014; TOTO - Sardar Group Official Website" data-secret="Kq3lE6iSmZ" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;